Nábor

Staň se jedním z nás!

 

Přijímáme hráče všech věkových kategorií do klubu s 30letou historií, který se účastní nejvyšších českých i evropských soutěží!

 

Rychlejší než fotbal, tvrdší než hokej

 

Boxlakros je velmi atraktivní sport, v němž padá spousta gólů a není nouze o tvrdé osobní souboje. I díky tomu je lakros nejrychleji se rozvíjejícím sportem v USA. Více o lakrosu, jeho historii a variantách se můžete dozvědět zde zde.

Náš klub má 30letou historii

 

Pardubický lakrosový klub je stabilním účastníkem českých lakrosových soutěží. Počátky lakrosu v Pardubicích sahají až k počátkům lakrosu v čechách. Více k historii i současnosti LC Pardubice se můžete dozvědět zde.

Výsledkově se neustále zlepšujeme

 

V posledních letech se pardubickému lakrosu velmi daří a každý rok stoupá tabulkou Národní box-lakrosové ligy. V roce 2013 jsme se umístili na 3. místě! V tomtéž roce jsme také potřetí v řadě zvítězili na turnaje ve francouzském Lille.

Pravidelně se účastníme zahraničních turnajů

 

Nezahálíme ani na mezinárodní úrovni. V roce 2012 se tým AITCOM Pardubice zúčastnil Evropské lakrosové ligy, každoročně v Pardubicích hostíme tým z Irska a úspěšně se účastníme turnajů ve Francii, Německu, Slovensku a Polsku.

 

 

Chceš vědět víc?

Přijď na jeden z našich tréninků, napiš nám na facebook a nebo email!

Kontakty

 

PŘIJĎ MEZI NÁS

 

 Děti a nováčci v tělocvičně na ZŠ Polabiny 3 npor. Eliáše 344
Úterý 18:30 – 19:30 h
 Dospělí v nafukovací hale Sokola Pardubice, Jiráskova 29
Pondělí 20:00 – 21:00 h

 

NAPIŠ NÁM

Martin Morávek
moravek.smsystem@gmail.com