Nábor

Staň se jedním z nás!

Přijímáme hráče všech věkových kategorií do klubu s 30letou historií, který se účastní nejvyšších českých i evropských soutěží!

Rychlejší než fotbal, tvrdší než hokej

Boxlakros je velmi atraktivní sport, v němž padá spousta gólů a není nouze o tvrdé osobní souboje. I díky tomu je lakros nejrychleji se rozvíjejícím sportem v USA. Více o lakrosu, jeho historii a variantách se můžete dozvědět zde zde.

Náš klub má 30letou historii

Pardubický lakrosový klub je stabilním účastníkem českých lakrosových soutěží. Počátky lakrosu v Pardubicích sahají až k počátkům lakrosu v čechách. Více k historii i současnosti LC Pardubice se můžete dozvědět zde.

Výsledkově se neustále zlepšujeme

V posledních letech se pardubickému lakrosu velmi daří a každý rok stoupá tabulkou Národní box-lakrosové ligy. V roce 2013 jsme se umístili na 3. místě! V tomtéž roce jsme také potřetí v řadě zvítězili na turnaje ve francouzském Lille.

Pravidelně se účastníme zahraničních turnajů

Nezahálíme ani na mezinárodní úrovni. V roce 2012 se tým AITCOM Pardubice zúčastnil Evropské lakrosové ligy, každoročně v Pardubicích hostíme tým z Irska a úspěšně se účastníme turnajů ve Francii, Německu, Slovensku a Polsku.

Chceš vědět víc?

Přijď na jeden z našich tréninků, napiš nám na facebook a nebo email!

Komentáře jsou uzavřeny.