18 června, 2024

Pardubice vstoupily do 2BLL 2024

Od administrator

V sobotu 15.6.2024 se v Brně uskutečnil druhý hrací den letošního ročníku druhé nejvyšší české boxlakrosové ligy 2BLL 2024. Vzhledem k personálním problémům některých týmů vkročil LC Pardubice do soutěže hned dvěma zápasy. První zvládly Pardubičtí s přehledem a zvítězili se Shadows Radotín 7:3. Ve druhém zápase již trochu začali Východočechům docházet síly a tak posílený tým Rascals JM dotlačili pouze do prodloužení, když v posledních vteřinách základní hrací doby vyrovnal pardubický kapitán na 8:8. V prodloužení však Pardubice několik šancí neproměnily a tak svou šanci uchopili hráči Rascals, kteří jednu ze střel proměnili ve vítěznou branku na 10:9. Oba zápasy byly velmi zajímavé a rozhodně se bylo na co dívat.

Shadows Radotín vs. LC Pardubice 3:7 (2:3, 0:2, 0:2, 1:0)

Body Pardubic: Oulehla V. 2+1, Žák 2+1, Skokan 2, Kotlík 1

Rascals JM vs. LC Pardubice 10:9 (1:2, 3:2, 4:2, 1:3, 1:0)

Body Pardubic: Oulehla V. 2+4, Skokan 1+5, Žák 3+1, Bouška 2, Němeček O. 1,