25 března, 2014

Nervy na pardubických lakroskách

Od administrator

Pardubičtí hráči se po dlouhé pauze opět zapojili do koloběhu NBLL, když se utkali s mladými hráči radotínských Wolves. Začátek zápasu ukazoval, že pardubická nerozehranost svědčí radotínským mladíkům, kteří v klidu a s trpělivosti hráli svou hru.
Pardubice se v průběhu první periody herně zvedly a odskočily Wolves třemi góly. To pro Wolves nic neznamenalo a podařilo se jim dát gól, kterým ukázali, že do Pardubic nejeli jen kvůli prohlídce hřiště.
Další průběh zápasu byl víceméně stejný. Pardubice dobývaly branku hostí, zvonily tyče, mantinely a plastron brankáře, hostující Wolves hráli stále stejně klidnou a vyrovnanou hru, kterou jim naordinoval Radek Skála.
Po polovině zápasu se dostali Wolves na rozdíl jedné branky a bylo jasné, že pokud chtějí Pardubice dohrát zápas v klidu, musí svou hru změnit. To se naštěstí pro ně podařilo a třemi góly napsali výsledek utkání, který byl nakonec 8:4 pro domácí.
Tento zápas ukázal, že radotínští mladíci mají na to velice dobře konkurovat ostatním týmům NBLL, a to, že Pardubice mají do úterního utkání ještě hodně věcí k dopilování.

LC Pardubice vs. LCC Wolves 8:4 (1:1,3:0,1:3,3:0)